bird
image
1 2

Meie teenused


Kvaliteetne lapsehoiuteenus.

Lapsehoidja ei saa kindlasti ema asendada, aga ta aitab väga hästi. Lapsehoidja kohustused on söögi tegemine lapsele, lapse toitmine, hügieeniprotseduurid, jalutuskäigud, arendavad tegevused vastavalt lapse eale, ühe sõnaga täielik hooldus lapse eest ja tema vaba aja sisustamine.

Konsultatsioon ja abi noorele emale imikuga.

Konsultatsioon toimub Teie kodus. Kvalifitseeritud lasteõde vastab Teie küsimustele, imetamise konsultatsioon või piimasegu nõustamine. Kindlasti kaalume last ja vaatame üle.

Töö puuetega lastega. Lapsehoiuteenused. Tugiisiku teenused.

Töös puuetega lapsega on väga tähtis valida strateegiat ja kasutada igat võimalust lapse arenguks ja sotsiaalseks adaptatsiooniks. Individuaalsed korrektsioonitundid: matemaatika, kõne arendamine, voolimine, joonistamine, kleepimine. Kõik need tegevused mõjutavad positiivselt motoorika arengut ja annavad lapsele võimalust ennast loomingu kaudu väljendada. Vormistame Tallinna linna ja eurofondide toetusi puuetega lastele.Meie uudised

Lapsehoiuteenuse hüvitise määr Tallinnas on 173 eurot ühes kuus, kui ostate teenust vähemalt 261,5 euro eest.

Hinnapäring

Palun täitke ankeet, mille alusel meil oleks võimalik tutvustada Teile lapsehoidjat, kes sobiks ideaalselt just Teie lapsele.

Nõuanded

Kuidas valida lapsehoidjat? Millele pöörata tähelepanu? Me jagame Teiega oma kogemust.